خرید آنلاین فایل(پاورپوینت مديريت جامع كيفيت TQM)

پاورپوینت مديريت جامع كيفيت TQM|39020036|xza|,مديريت جامع كيفيت TQM, پاورپوینت مديريت جامع كيفيت TQM, دانلود رایگان پاورپوینت مديريت جامع كيفيت TQM, دانلود پاورپوینت مديريت جامع كيفيت TQM, دانلود پاورپوینت در مورد مديريت جامع كيفيت TQM, تحقیق مديريت جامع كيفيت TQM, پاورپوینت آماده مديريت جامع ك,,,
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با پاورپوینت مديريت جامع كيفيت TQM

دانلود پاورپوینت با موضوع مديريت جامع كيفيت،
در قالب ppt و در 51 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
فلسفه مديريت
ارتقاي کيفيت از انتخاب فلسفه مديريتي شروع مي شود. در سفر بي پايان ارتقاي کيفيت نقطه شروع براي تلاشهاي ارتقاي کيفيت در يک سازمان انتخاب آگاهانه يک فلسفه مديريتي است. ابتدا بايد مديران ارشد سازمان از ميان فلسفه هاي مديريتي رايج فلسفه اي را براي جهت دادن به تلاشهاي سازمان خود انتخاب نمايند .
بايد توجه کرد که انتخاب درست اگر چه بسيار حائز اهميت است ،ولي اگر قرار است فلسفه مديريتي انتخاب شده موجب تحول اساسي در سازمان گردد اجراي صحيح آن کمتر از اجراي آن نمي باشد.
مديريت جامع کيفيت با داشتن ارکان فلسفي و اصول ساده و قابل درک و فراهم نمودن يک بستر طبيعي براي تلاشها شايد تنها گزينه در پيش روي مديران باشد سه رکن مهم فلسفه مديريت جامع کيفيت يعني مشتري محوري فرايند گرايي و ارتقاي مستمر هم در رأس يک سازمان و هم در قاعده آن قابل درک و اجرااست.
تعريف مديريت جامع کيفيت
مديريت جامع کيفيت فرايندي است متمرکز بر روي مشتريها، کيفيت محور، مبتني بر حقايق، متکي بر تيمها که براي دستيابي به اهداف استراتژيك سازمان از طريق ارتقاي مستمر فرايند ها، توسط مديريت ارشد سازمان رهبري مي شود.
ارکان فلسفي مديريت جامع کيفيت
فرايند گرايي: سازمان را فرايندي مي بينيم که در آن همه افراد بصورت افقي در مراحلي از فرايند، قرار مي گيرد.
مشتري محوري: تمامي افرادي که روي فرايند کار مي کنند و آنها که نتيجه فرايند را کسب مي کنند در واقع همکار و شريک هستند.
ارتقاي مستمر و فراگير فرايندها و سيستمها: با تمرکز بر ارتقاي عملکرد فرايندها و سيستمها و توانمند سازي کارکنان ،تلاش مي شود فرايندها و سيستمها بطور دائم در جهت پاسخ به نيازها و انتظارات مشتريها بهبود يابند.
سير تكاملي روند مديريت كيفيت جامع (TQM)
1- تلاشهاي ابتدايي در ايجاد آگاهي در مورد كيفيت جامعه: امروزه صنايع بيشتر كشورهاي پيشرفته در تب و تاب جنبش بهبود كيفيت هستند. اين امر تا اندازه اي ناشي از پيدايش ژاپن به عنوان يك نيروي اقتصادي جهاني است و تا اندازه اي هم ناشي از افول آمريكا بعنوان سردمدار نيروي اقتصادي جهان آزاد است. در سالهاي اخير در آمريكا به شكل فزاينده يك تجديد نظر اساسي در صنايع و كسب كار شركتهاي اين كشور بوجود آمده تمركز اين تجديد نظر برمقوله كيفيت وبهبود فرايند هاي مربوط آن است كه در شكل گيري روندي كه ما امروزه آن را «مديريت كيفيت جامع» مي ناميم نقشي بس موثر دارد.
پايه اوليه TQM))بوسيله ادوارد دمينگ كه يك دانشمند آمريكايي بود در سالهاي پس از جنگ جهاني دوم در ژاپن پي ريزي شد. وي در تجديد حيات اقتصادي ژاپن كمك زيادي كرد تا آن كشور بصورت يك غول صنعتي و توليدي دردنيا مطرح گرديد. ...

تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت تعداد اسلایدها : 51- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.


مطالب دیگر:
🔑ماهیت رشوه در قانون مجازات اسلامی، فقه و حقوق موضوعه و اثرات آن🔑قواعد بین المللی حقوق کار بیگانگان🔑بررسی نظارت بر اجرای اصل 44 از طریق موسسات غیر دولتی🔑بررسی فساد اداری در ایران،نقش فرهنگ سازمانی در پیشگیری از آن و راهکارهای مبارزه با تاکید بر ارزشهای اسلامی🔑بازارهای مالی در ایران🔑لزوم جبران خسارت ناشی از بازداشت متهم بیگناه🔑شفافیت و عدم شفافیت در بازار سرمایه ایران🔑دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر با عنوان طراحی وبسایت🔑شاخصهای انتخاب مدیران و معیار شایستگی آنها از از دیدگاه امام علی (ع)🔑نقوش تزیینی در ایران🔑سرگذشت هنر و معماری در ایران🔑معرفی شهرستان فسا🔑معرفی استان زنجان🔑توسعه سازمانی و اصلاح ساختار به منظور بروز خلاقیت و نوآوری🔑تاثیر آی تی در استقرار مدیریت دانش در آموزش و پرورش🔑استفاده از سبک های تفکر در دانش آموزان برای پیش بینی میزان خلاقیت🔑مطالعه و بررسی سیستماتیک مجموعه تشکیل دهنده سازمان🔑مفاهیم اصلی ارتباطات🔑اخلاق حرفه ای و حرفه روزنامه نگاری🔑پیشینه و نمونه های جهانی آیین نامه های اخلاقی و لزوم تدوین اصول اخلاق حرفه‏ ای روزنامه نگاری🔑تأثیر مکمل یاری کلسیم بر پروفایل لیپید زنان مبتلا به اضافه وزن یاچاقی: کارازمایی بالینی تصادفی شده دو سوکور🔑رابطه کیفیت زندگی کاری و عملکرد مدیران🔑بررسی رابطه بین کیفیت زندگی کاری و عملکرد کارکنان🔑بررسی رابطه بین كیفیت زندگی كاری با عملکرد سازمانی کارکنان🔑چالشهای سازمانی و تجزیه و تحلیل شغلی